Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır)

2 posters
YazarMesaj
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) Spitter

Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) Empty
MesajKonu: Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır)   Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 8:06 pm

-Yaban Köpek(Wildmutt) = Güç:68 Çok hızlı saldırır.Gözleri yoktur ama kötülükleri sezer ve böylece kötüleri yener.Kötülerin güçlerini tersine çevirebilir.Tehlikenin kokusunu alabilir.

2-Dört Kol(Four Arms) = Güç:92 Dört kolu vardır ve çok güçlüdür düşmanına ses dalgası ve deprem yaratma gibi saldırılarla ağır darbeler indirir.

3-Gri Madde(Grey Matter) = Güç:43 En zeki uzaylıdır.Çok küçüktür boyu 15 cm dir.Bir şeyin içine girip bozabilir

4-Şimşek Hız(Xlr8) = Güç:62 En hızlı koşan ve düşünen uzaylıdır.

5-Güncelleme(Upgrade) = Güç:88 Elektronik aletlerin içine girip bu elektronik aletleri ileri teknolonojide yaparak(sadece elektronik ve bazı kişilerin)kontrol eder.

6-Elmas Kafa(Diamondhead) = Güç:87 Mermi,kurşun vb. şeyler işlemez ve demiri bile kıracak güçtedir kendisine elmastan korunmalıklar kalkanlar yapabilir elinden hızlıca elmaslar fırlatabilir elini kılıca çevirebilir

7-Yüzen Çene(Ripjaws) = Güç:70 Yüzen dev bir balıktır.Hem karada hem de suda gider.Çene yapısı çok fazla gelişmiştir.(susuz solunum yapamaz)

8-Pul Kanat(Stinkfly) = Güç:91 Uçan dev bir kelebektir.Çok pis kokar.Sümüksü bir madde fırlatır.

9-Gölge Hayalet(Ghostfreak) = Güç:72 Görünmez olabilir.Bir şeyin içinden geçebilir düşmanına kabus gördürebilir.Gözünü istediği yere götürebilir.

10-Ateş Topu(Heatblast) = Güç:85 Ateşi yönetir,ateşi fırlatabilir ve yangınları içine alarak söndürebilir ateşten sörf yapıp uçabilir

11-Yıldırım Gülle (Cannonbolt) = Güç:73 Yuvarlanabilir ve çok sağlamdır.Hızlıdır.

12-Yaban Asma(Wildvine) = Güç:78 Bir bitki gibidir ve bedenini uzatabilir.Ayrıca dikenlerde çıkarabilir

13-Kurt Ben (Ben Wolf ) = Güç:73 Çok güçlü pençeleri vardır ve yükseğe sıçrayabilir.Ve ağzından çok yüksekderece ses dalgası yayabilir.

14-Mumya Ben (Mummy Ben ) = Güç 89 Derisi uzayıp kısalabilir.Kesici yerler hariç her yerden geçebilir.Parçalanınca kendini yineleme özelliği vardır.

15-Yalayut (Uphuck) = Güç:68 Tür:Gurmand Çok büyük olmayan herşeyi yiyebilir.3 dili vardır.Yediklerini tükürük olarak atar ve tükürükleri patlar.4 mideye sahiptir.

16-Göz Oğlan(Eye Guy) = Güç:86 Çok gözü vardır ve gözlerinden korkunç lazer ışınları çıkarabilir.

17-Büyük Yön(Way Big) = Güç:217 Çok büyüktür ve çok güçlüdür.En güçlü uzaylıdır.Ben'in sevdiği bir uzaylıdır.

18-Ditto = Güç:65 Tür:Splikson Kendisini klonlayabilir.

19-Megawat=Güç:74Tür:Elektirik atabilir ve rakibi kopyalayabilir.
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) Heatblast

Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) Empty
MesajKonu: Geri: Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır)   Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 10:17 pm

ben daha geniş bilgi vermiştim ama yinede saol Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır) 441482
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com

Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben10 Uzaylıları ve Zayıf Yonleri
» omnitrix (gizli kaynak)
» ben10 ürünleri (gizli kaynak)
» Yardımcı karakterler (gizli kaynak)
» omnitrix uzaylıları2 (gizli kaynak)