Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

4 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Avatar-Son Hava Bükücü Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Avatar-Son Hava Bükücü Heatblast

MesajKonu: Avatar-Son Hava Bükücü   Avatar-Son Hava Bükücü Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 12:11 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Avatar: Son Havabükücü (İngilizce: Avatar: The Last Airbender) ya da Avatar: Aang'in Efsanesi , ABD kaynaklı Emmy Ödüllü animasyon televizyon dizisi. Şu anda Nickelodeon'da ve CNBC-e'de yayınlanmaktadır. Asya etkileri taşıyan dövüş sanatları ve elementel sihir etrafında dönen "Avatar Aang" ve arkadaşlarının dünyayı acımasız Ateş Ulusu'ndan kurtarmak için çıktıkları macerayı anlatır. Dizinin senaryosu bir kitap serisi olarak yazılmıştır. Her sezon bir "kitap" ve her bölüm bir "bölüm" olarak tanımlanır. İlk olarak Kasım 2004'te yayınlanması planlanan dizi ancak 21 Şubat 2005'te TV'de gösterilmeye başlamıştır. Dizi ayrıca DVD olarak piyasaya çıkmıştır. Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko yapımcı ekibin başındadır. Dizi, NickToons'da 6-11 yaş arası grubun dışında da çok yüksek reytinglere ulaşmıştır. 4,5 milyon izleyici, dizinin bir bölümünde topladığı en yüksek izleyici sayısıdır[kaynak belirtilmeli]. Dizinin bu büyük başarısı üzerine 2. ve 3. sezonun siparişi de verilmiştir. 3. Sezon ABD'de başlamış ve 2008 yılında bitmiştir. Dizideki kahramanların oyuncak figürleri, bilgisayar oyunları, kart oyunları v.b. satışa sunulmuştur. 2008 yılının Şubat ayından itibaren de Türkiye'de 3. kitap gösterime girmiştir. Amerika'da gösterime giren '"Sozin's Comet"' (Sozin'in Kuyrukluyıldızı) adlı 4 parçalık toplam 100 dakikalık bölümlerle dizi sona ermiştir

En son JoKeR tarafından Çarş. Kas. 25, 2009 9:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Avatar-Son Hava Bükücü Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Avatar-Son Hava Bükücü Spitter

MesajKonu: Geri: Avatar-Son Hava Bükücü   Avatar-Son Hava Bükücü Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 6:21 pm

saol ben bunun fanatiğiyim ama ne yazıkki dershaneden dolayı izleyemiom Sad
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Avatar-Son Hava Bükücü Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Avatar-Son Hava Bükücü Aliens

MesajKonu: Geri: Avatar-Son Hava Bükücü   Avatar-Son Hava Bükücü Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 6:26 pm

en sevdiğim çizgi filmlerden biri [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
cycLops
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
cycLops

Ruh Hali : Avatar-Son Hava Bükücü Komik10
Teşekkür : 0
Favori Karakteriniz : Avatar-Son Hava Bükücü Xlr8

MesajKonu: Geri: Avatar-Son Hava Bükücü   Avatar-Son Hava Bükücü Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 12:49 pm

çok sağol :D

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-