Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Pet Society Rehberliği

4 posters
YazarMesaj
cycLops
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
cycLops

Ruh Hali : Pet Society Rehberliği Komik10
Teşekkür : 0
Favori Karakteriniz : Pet Society Rehberliği Xlr8

Pet Society Rehberliği Empty
MesajKonu: Pet Society Rehberliği   Pet Society Rehberliği Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 11:39 pm

Pet Society facebook üzerinden oynanan multiplayer bir oyundur.Oyuna ilk girdiğinizde Hi ..(isminiz)..; diye süregelen bir mesaj çıkıverir karşınıza :D Sonrasında petinizin tipini yaratın,ismini yazın ve cinsiyetini seçin :)
Her gelen mesajda okuyun veya okumayın alttaki oka basarak çıkın:)
Öncelikle küçük bir ev gelicek karşınıza :) Sol alt taraftaki sandık tuşuna basın,eşyaları salona ya da sağ en üst köşeden görüp,gidebileceğiniz odalarınıza koyun. :)
Sağ kenarda 3 sütun var en üstteki açlığınız,ortadaki mutluluğunuz,en alttaki hijyeninizdir.En üst sütunu Food dükkanından yiyecekler alarak doldurabilirsiniz.Orta sütunu ise size verilen tarakla ya da level atladıkça gelen oyuncaklarınızla doldurabilirsiniz.En alt sütunu ise size verilen sabunu basılı tutup petiniz üzerinde sürükleyerek doldurabilirsiniz :)
Kıyafetleriniz ise sandığın yanındaki kıyafet ikonuna basınca çıkar.Oyuna ilk geldiğinizde bir şapka ve t-shirt e sahip olursunuz...Bunu ise Clothes dükkanından tamamlıyabilirsiniz :)

Dükkanlar :

Garden:Bahçe malzemeleri,tohumlar,mangallar,ve yeni balık tutma olayi için akvayumlar bulunur :D
D.I.Y :Ev yapı malzemeleri,duvarkağıtları,yer döşemeleri vs.satan dükkanımız :D
Cash Shop:Kontör veya gerçek parayla cash alabildiğiniz bu dükkanda sadece gerçek para veya kontörle satın alınan eşyalar vardır :
Clothes:Kıyafetlerinizi alabildiğiniz cici bici dükkan :D
Food:Yemeklerinizi burdan alabilirsiniz :D
Furniture:Evin tüm eşyalarını burdan alabilirsiniz :)Benim en sevdiğim yer burası:)
Bank:Burda bizi banka görevlisi karşılıyor arkasında bi'kasa var ona basınca gerçek para veya kontörle oyun parası (coin) alabilirsiniz :)
Stadium:Burda her gün 10 yarış hakkınız vardır :)Yarışı kazanırsanız 30 coin kazanırsınız:)Ayrıca iddia ve pratikte yapabilirsiniz:) Onların sınırı yok :)
Luxkury:Burda çok parası olanın sözü geçiyo kardeşim :D Aynen ev eşyaları dükkanı gibi ama burası biraz daha lüks :D
Mystery:Burda ise sihirli yiyecekler,kutular vb. bulunmakta :D Kutuların içinden süpriz eşyalar çıkar ama bazıları çok pahallıdır bazıları çok ucuzdur...Şansına güvenenler buraya :)
Gadget:Elektronik tüm eşyalar burada satılır :)
Stylist:Petimin kulaklarını beğenmiyorum,rengini değiştirsem mi acaba? sorularına son!! Hemen burda cevap bulsun :D
Café:Burda her gün gelen değişik offline petlerin evlerini gezebilir,kekler,kahveler ve fincanlar alıp eve dönebilirsiniz :DVe buraya offline iken sizin petiniz de gelebilir :D

Para nasıl kazanıcam!!::Her gün altta bulunan arkadaslarınızı gezerek kazanabilirsiniz :)Ayrıca yarışlarda işe yarar :)Haa unutmadan 2 günde 1 veya her gün bir mektup gelir :D Korkmayın fatura falan değil :D Bu paradır :D 1.000-500-100-50 coin gelebilir :)
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Pet Society Rehberliği Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Pet Society Rehberliği Heatblast

MesajKonu: Geri: Pet Society Rehberliği   Pet Society Rehberliği Icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 12:04 pm

teşekkürler
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Pet Society Rehberliği Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Pet Society Rehberliği Aliens

MesajKonu: Geri: Pet Society Rehberliği   Pet Society Rehberliği Icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 2:33 pm

sağol
cycLops
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
cycLops

Ruh Hali : Pet Society Rehberliği Komik10
Teşekkür : 0
Favori Karakteriniz : Pet Society Rehberliği Xlr8

MesajKonu: Geri: Pet Society Rehberliği   Pet Society Rehberliği Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 1:23 pm

önemli değil xD
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Pet Society Rehberliği Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Pet Society Rehberliği Spitter

MesajKonu: Geri: Pet Society Rehberliği   Pet Society Rehberliği Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 5:26 pm

saol xD
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm

Pet Society Rehberliği
1 sayfadaki 1 sayfası