Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008

2 posters
YazarMesaj
A.L.I.C.E
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
A.L.I.C.E

Ruh Hali : Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008 Seviml10
Teşekkür : 4
Favori Karakteriniz : Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008 Heatblast

Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008 Empty
MesajKonu: Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008   Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008 Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 11:59 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) Türkçe Dublajlı

Tür : Aksiyon / Macera / Fantastik / 3D
Gösterim Tarihi : 18 Temmuz 2008
Yönetmen : Eric Brevig
Senaryo : Michael D. Weiss , Jennifer Flackett , Jules Verne (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Chuck Shuman
Müzik : Andrew Lockington
Yapım : 2008, ABD , 92 dk.

Oyuncular

Brendan Fraser (Trevor Anderson) , Josh Hutcherson (Sean Anderson) , Anita Briem (Hannah Ásgeirsson)
Maceraperest bir bilim adamı olan Trevor ve yeğeni Sean araştırma yapmak için İzlanda'ya giderler. Burada onlara rehberlik eden Hannah ile birlikte dağa tırmanırken derin bir çukura düşen kahramanlarımız kendilerini gizli güzellikler ve tehlikelerle dolu bambaşka bir dünyada bulurlar.

Fragman

İndirme Linki
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Not: Açılan sayfada "free" butonuna basıp, alltaki geri sayım bittikten sonra "Click here to download" kısmından filmi indirebilirsiniz.
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008 Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008 Heatblast

Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008 Empty
MesajKonu: Geri: Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008   Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008 Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 9:57 am

süüpeer [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

izlemem lazm +rep [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com

Journey to the Center of the Earth (Dünyanın Merkezine Yolculuk) - 2008
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben10 Protector Of Earth
» NBA Live 2008 Anlatım