Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Yardımcı karakterler (gizli kaynak)

YazarMesaj
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Yardımcı karakterler (gizli kaynak) Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Yardımcı karakterler (gizli kaynak) Spitter

Yardımcı karakterler (gizli kaynak) Empty
MesajKonu: Yardımcı karakterler (gizli kaynak)   Yardımcı karakterler (gizli kaynak) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 8:07 pm

Ewt birazcık Kevın hakkında bilgi verelim:P
Bildiğiniz gibi Kevin Ben10'de kötü bir karakteri canlandırıyo.Enerji emebilme yeteneği ile başını vede Ben'in de başını belaya sokmuş bir kişi."Kevın11" bölümünde izlemişsinizdir.Enerji emebilme yeteniği ile Omnitrix'in enerjisini emmiş,bu sayade Omnitrix'deki uzaylılara istediği zaman ve istediği süreyle dönüşebilmektdir.Ama çok kısa süreli insan kalabilir.Ben onla savaşmadığı için enerji patlaması geçirmiş ve tüm uzaylıların karaşımına dönüşmüştür.Bir bölümde Vilgax ile iş birliği yaparak Ben'i yok etmeye kalkmıştır.Ama "Geçersiz Boş Göstericisi" aleti sayesinde Ben,Vilgax ve Kevın kötü uzaylıların gönderildiği çıkışı olmayan bir boyuta gönderildi.Ben,Gwen tarafından kurtarıldı ama Vilgax ve Kevin orda kaldı.Birde arkadaşlar Türkiye'de Ben10'nin sadece 1 ve 2. sezonları yayınlandı.Ben10'nin en son bölümünde Vilgax ordan kurtulmuştu ama nasıl olduğunu bilmiyorum.Emenim bu olay 3 veya 4. sezonlarda olmuştur.O yüzden size Kevin'nın ordan nasıl kutulduğu hakkında net bir bilgi veremiyorum.Ama Kevın Alien Force iyi tarafa geçmiştir.Ve enerji emme yeteneği gitmiş yerine istediği şeye dönüşe bilen bir mutant olmuştur.İyi tarafa geçtiği için Ben onu ekibe almıştır.Kevın Alien Force,Büyükbaba'yı kurtarmaya yardım eder.
Bu bilgiler tamamen bana ait!Umarım yardımcı olabilmişimdir.
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm

Yardımcı karakterler (gizli kaynak)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben10 Classical Karakterler
» ben10 ürünleri (gizli kaynak)
» Ben 10 uzaylıları (gizli kaynaktandır)
» Karakterler
» Karakterler