Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Güncelleme

3 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Güncelleme Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Güncelleme Heatblast

Güncelleme Empty
MesajKonu: Güncelleme   Güncelleme Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 3:43 pm

Güncelleme

Güncelleme bir Galvanik Mekomorf'tur (meko- anlamı makine ve -morf anlamı kalıp demektir) bir uydu Galvan B, en baştaki yörüngede Galvan. Aslında yaşanamayan bir yerdir, Galvan B kazara tanınan bilimci Galvan'ın nanoteknolojik yarı kopyası uydudur, uydunun mineralleri ile bağlanmıştır ve sezgili hayat yaratmıştır.Ben'in, Güncelleme'ye ilk dönüşümü "Permanent Retirement" adlı bölümde ATM soyguncularını durdurmasıydı. Güncelleme sdece Ben'in sesiyle kalmayan uzaylı formudur, çoğu bilgisayarımsı ses tonu vardır. Örneği için "Game Over" adlı bölümde; Galvanik Mekomorf'un organik şeyler ile bağlantsı yoktur, Bunun sonucunda Ben'in Güncelleme'ye dönüşümü tamamlanmamıştı.
Güncelleme nanoteknolojiden oluşmuştur, onun vücudu kalıptan sağlanmıştır..O tutulamaz ya da zor zaptedilir, her iki durumda da vücudu "eriyip" kaçabilir ve her aldığı darbede çabucak yenilenebilir. Güncelleme hemde diğer teknolojilerle birleşebilir, ismini bir şeyin orjinal dekoruyla birleşip çok uzunun ötesinde güncellenmesinden almıştır, Güncelleme kendi bedenini kontrol edebilir .[10]düzgün bir makine eli olmadan, Güncelleme çevrede bağdaşma formundayken gözünden ışık demetiyle ateş edebilir. Güncelleme hemde basit bir plazma inşa etme formuna yatkın olabilir, çoğu sivri şeyle. Güncelleme'nin zayıfsız uzlaşması: teknolojiyi yönlendirmesidir, Güncelleme biyolojiksel yaratıklara sahip olabilir, ve sezgili ya da güçlü robotları kontrol için sertleştirebilir. Güncelleme'nin liquid-metal (sıvı metal)le birleşebilir hemde kendine karşı zararlı olabilir, yani elektro ataklara dayanamaz. Ayrıca, her tür paslanmış metal Güncelleme'nin hassas iç çalışımını bozabilir ve sistemine kötü şekilde zarar verebilir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Güncelleme Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Güncelleme Spitter

Güncelleme Empty
MesajKonu: Geri: Güncelleme   Güncelleme Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 5:14 pm

bilgilendirdiğin için saol :)
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Güncelleme Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Güncelleme Aliens

Güncelleme Empty
MesajKonu: Geri: Güncelleme   Güncelleme Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 5:54 pm

güzel paylaşım, sağol =)

Güncelleme
1 sayfadaki 1 sayfası