Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Gri Madde

3 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Gri Madde Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Gri Madde Heatblast

Gri Madde Empty
MesajKonu: Gri Madde   Gri Madde Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 3:41 pm

Gri Madde

Gri Madde gri ve zeki bir avcı galvandır.Bu avcı galvanizleme minik gezegeninden gelen ikinci Galvan soyundan gelir.(eski asil bir Avcı Galvan) Neslinin yaşadığı yerse mini gezegen Galvan Gençliği.[8]Ben, Gri Madde'ye ilk olarak "Washington M.Ö"de dönüşmüştür. Sumo Darbesi Altın Kartı Tahıl kutularına girer. Gwen onun süper market içinde olmadığını farkeder ve onu tahıl kutusunda bir kart için koca reyonu mahvetmiş durumda bulur. Ben çok nadiren kasten Gri Madde'ye dönüşür,çoğu zaman kaza dönüşümler sonucu dönüşür ve bu yüzden de Ben bu uzaylıyı "Küçük Bir Problem"olarak görür.
Gri Madde, Gri Kurbağa Derisi gibi bir renge, sadece beş inç yabancı bipedal uzunluğuna sahiptir ancak onun büyüklüğü bir benzeri daha olmayan aklı ve mekanik becerisidir. O bir cihazın ve yedek parçaların işlevini bir bakışta anlar. Bu özellik organik organizmalar da hiç görmediği yaratıkların dahi deri altlarındaki sinir kümelerin yerlerini bilir ve bu sayede onu hareket ettirir.[9].Küçüklüğü minik deliklere girmesini sağlar ve emme özelliğine sahip parmaklar ile kolay tırmanır. Ayrıca keskin dişler ve yapışkan deri sayesinde zor yakalanır. Ancak sadece beyni büyük olduğu ve 15 cm olduğu için savaşa uygun olmadığından Ben onu düşmanları robot olduğunda kullanır. Buna rağmen Ben Gri Madde'yi bir aleti çözmek için değil gizlenme veya arıza ile dönüşür.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Gri Madde Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Gri Madde Spitter

Gri Madde Empty
MesajKonu: Geri: Gri Madde   Gri Madde Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 5:14 pm

bilgilendirdiğin için teşekkürler
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Gri Madde Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Gri Madde Aliens

Gri Madde Empty
MesajKonu: Geri: Gri Madde   Gri Madde Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 5:53 pm

güzel paylaşım, sağol =)

Gri Madde
1 sayfadaki 1 sayfası