Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Gölge Hayalet

3 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Gölge Hayalet Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Gölge Hayalet Heatblast

Gölge Hayalet Empty
MesajKonu: Gölge Hayalet   Gölge Hayalet Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 3:40 pm

Gölge Hayalet

Gölge Hayalet bir Ektonurit'tir (ekto ektoplazmadan alınmıştır) neslinin yaşadığı yerse kalıcı karanlık gezegen Anur Phaetos (phaetos ise phantom'dan yani hayaletten alınmıştır). Ektonuritler toplu düşüncenin bir bölümüdür, her bir Ektonurit'in içinde geniş kalıtsal bellek (hatıra) vardır.[7]Ben'in Gölgehayalet'e ilk dönüşümü "Permanent Retirement" adlı bölümde Vera Teyze'nin evinden uzaklaşıp birşeyler aramasıydı. Ben'in Gölge Haylet versiyonunda dıştan görünüşü tek gözlü hayalete benzer, ikinci bir derisi ortaya çıkmıştır, Gölge Hayalet doğru forumdayken fakat sıska mavi pençeleri ile çirkine dönüşmüştür, derisi çürümüştür, ve korunmasız olmuştur, bir baş için tek gözlü bir kafatası karma karışıktı.
Gölge Hayalet kendisini vücudunda nefes alma ihtiyacı duymaz, boşlukta yaşayabilir. düşmanına hayal gördürtebilir bir süre başka birinin bedeninde yaşayabilir.Ben'in formundan çıktığı kısa süre içinde Ben'in erişemediği güçler yanında Gölge Hayalet'inde zayıflıkları ortaya çıkmıştır. İkinci derisi onu korur V ışığı uzak tutar.Ben bu derinin altındaki derisini açıp rakiplerini korkutur.İkinci derisi üzerince uzayan çıkıntılar ile gözünün yerini değiştirir.
Gölge Hayalet bir kez kendi benliğini kontrol edebilmiştir. Bu sırada Ben'in kullanmadığı güçler ortaya çıkmıştır. Standart Görünmezlik ve dokunulmazlığa ek olarak istediği kişiyi fiziksel temas yardımıyla soyut kılıyor. Onun soyutluğu sayesinde istediği kişiyi kontrol ediyor. Gölge Hayalet'te diğer güçler arasında belirsiz kalan telepati ve telekinzi gibi telepatik güçleri de vardır. Onun gerçek formunda göğüsünden çıkan bir çok kavrama organı ekstra tutacak olarak kullanılabilir. Bu dokungaçlar karanlık ortamlarda güçlenerek daha büyür ve enerji patlaması yaratıp bir ışın gönderebilir. Ben, Gölge Hayalet'i önceden yok ettiği için koruyucu deri kaybolmuş ve güneş ışığına yakalanınca artık kendiliğinden yokolur. Ayrıca Ben'le yeniden brleşmeye çalışırken eğer Ben uzaylı formundaysa içine giremez ama diğer her uzaylıya girer. Ancak Ben "Ghostfreaked Out" bölümünde erişimi kaybetmiştir ama sonunda "Be Afraid of the Dark" bölümünde doğal Ektonurit formu kazanır. Ama bir daha onu kullanmaz.

Önce:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sonra:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Gölge Hayalet Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Gölge Hayalet Spitter

Gölge Hayalet Empty
MesajKonu: Geri: Gölge Hayalet   Gölge Hayalet Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 5:15 pm

bilgilendirdiğin için teşekkürler
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Gölge Hayalet Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Gölge Hayalet Aliens

Gölge Hayalet Empty
MesajKonu: Geri: Gölge Hayalet   Gölge Hayalet Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 5:52 pm

güzel paylaşım, sağol =)

Gölge Hayalet
1 sayfadaki 1 sayfası