Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Elmas Kafa

3 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Elmas Kafa Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Elmas Kafa Heatblast

Elmas Kafa Empty
MesajKonu: Elmas Kafa   Elmas Kafa Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 3:39 pm

Elmas Kafa

Elmas Kafa bir Petrosapen'dir (Petro kayalarla ilgilidir, Sapen zeki olmakla ilgilidir; Petrosapen'in anlamı "zeki kaya"dır) neslinin yaşadığı yerse kristal gezegen Petropia ("Petro-" ve "topos" kelimeleri, "kaya alan" biçimindek kelimeye benzer Yunance kelimelerden oluşur).[5] Gezegen Vilgax'ın yardımcısı Tetrax Shard tarafından yok edilmiştir, bilinmeyen yardımcı onun yarattığı silahla evini yok etmiştir..[6]Ben'in ilk Elmas Kafa'ya dönüşümü "Ve Sonra On Tane Oldular" adlı ilk bölümde Vilgax'ın dev robotunu yoketmesidir. Planlanmış sahnelerde, Elmas Kafa Ben'in keşfettikten sonraki uzaylılar arasına konmuştur, bu sürede Yıdırım Topu orjinal 10'dan biri olmuştur.
Elmas Kafa'nın vücudu çok dayanıklı organik kristalden oluşmuştur, sağlam yapılmıştır.ellerinden elmas fırlatabilir.ellerini farklı şeylere dönüştürebilir Elmas Kafa kristal psikolojisini iyi kontrol edebilir, bazı bölümlerde vücudundan ateş gibi kristal ve elinden de kırıklıklar çıkarmıştır kristalle basit silahlar yapabilir. Bazen yeteneğiyle bunu daha da büyütebilir. Kol ve bacağını kaybetse yenileyip onarabilir. Buna dahil olarak da kristalini kendi büyütebilir, Elmas Kafa diğer eşyaların yardımıyla kristalini büyütebilir. Elmas Kafa lazerler ve ona benzer diğer silahlara karşı kullanamaz, kristal vücudu prizma şekillerindedir, ışınları kırır. Elmas Kafa'nın bir kristaliyle ilgili bir sorunu vardır, yüksek sonik titreşimlerin kristallerini kırdığı ortaya çıkardığı kırıklar yenilenemez.Buda Elmas Kafa'nın bir zaafıdır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Elmas Kafa Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Elmas Kafa Spitter

Elmas Kafa Empty
MesajKonu: Geri: Elmas Kafa   Elmas Kafa Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 5:15 pm

bilgilendirdiğin için teşekkürler
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Elmas Kafa Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Elmas Kafa Aliens

Elmas Kafa Empty
MesajKonu: Geri: Elmas Kafa   Elmas Kafa Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 5:52 pm

güzel paylaşım, sağol =)

Elmas Kafa
1 sayfadaki 1 sayfası