Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Dört Kol

3 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Dört Kol Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Dört Kol Heatblast

Dört Kol Empty
MesajKonu: Dört Kol   Dört Kol Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 3:38 pm

Dört Kol

Ben saldırı formunda herzaman Dört Kolu tercih eder, o bir Tetramand'dır (Tetra Yunanca bir kelimedir anlamı "dört" demektir, mand ise Latince bir kelimedir anlamı "kol" demektir) neslinin yaşadığı yerse çöl gezegen Khoros. Khoros, dystopia 'nın bir örneğidir, güçlü-yönde Tetramand'lar doğar.[4]Dört Kol orjinal serideki uzaylılardan ençok kullanılmışıdır, 10 yaşındaki Ben'in dövüş stiline uygun olduğundan beri: küçük öngörüşlülüğü ile düşmanlarını altetmiştir. Ben'in ilk Dört Kol'a dönüşümü "Washington M.Ö." adlı bölümde Dr.Animo'nun canlandırdığı dev mamutla savaşmasıdır.
Dört Kol on ayak boyundadır, dört kollu, dört gözlü, zırhlı derisi ile bir güç evidir ve aşrı derecede yoğun kasları vardır, psikal gücü nedeniyle masumla maç yapamaz. Tüm ellerini birlikte yere vurarak çok güçlü basit şok dalgaları yaratabilir, "Büyük Tokat" ünvanı vardır, ve güçlü bacaklarıyla tek bir şıçrayışta tüm kesişik şehir bloklarını birbirinden ayırır. Bununla birlikte, tüm extra yoğun kasları vardır ve vücudunu ağır yapan dört kolu oldukça ağırdır, ve büyüklüğü de zor türdeki canlı tasarısıdır, özellikle kötü bir tasarıyla büyümesidir. [4]hastalığı etkisince, Dört Kol'un gücü ve dayanıklılığı oldukça azalmıştır ve koltukaltındaki gözeneklerde kötü koku ortaya çıkmıştır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Dört Kol Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Dört Kol Spitter

Dört Kol Empty
MesajKonu: Geri: Dört Kol   Dört Kol Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 5:15 pm

bilgilendirdiğin için teşekkürler