Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Ateş Topu

3 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Ateş Topu Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Ateş Topu Heatblast

Ateş Topu Empty
MesajKonu: Ateş Topu   Ateş Topu Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 3:36 pm

Ateş Topu
Ateş Topu bir pironttur (piro anlamı ateştir) yıldız piros..[1]Ben'in ilk dönüşümü Ateş Topu'dur, "Ve Sonra On Tane Oldular" adlı ilk bölümde etkili hale gelmiştir, Ben Omnitrix'in üzeriyle oynayınca ilk onunla bağlanmıştır.
Ateş Topu basit-magma yaşam-formundan oluştuğundan ateşi iyi kontrol edebilir, her iki tasarımıyla forumların sırasından en genişi veya kendisinin içine çekme özelliği vardır. ellerinden ve ağızından ateş çıkarması onun başka bir özelliğidir O ateşiyle alev akıntıları yapabilir, ateş topları atabilir, alevden kasırgalar gösterebilir, adı geçen kasırgalarla kendi eerişebilip kullanabilir ve diğerlerini kısa mesafede yapabilir, ve sınırlı bir patlama için tüm kontrolleriyle ısı yayabilir. O hem de ateşle yerden roket gibi uçmayı başarabilir.Ateş topu kolaylıkla pyrokinezi yapabilir.Aslında pyrokinezi yapmak onun gücüdür.Böyle bir uzaklıkta, Ateş Topu hem de çok dayanıklı uzaylıdır, güçlü dayanıklılığı olmadan çok yavaştır.[2]hastalık etkisi süresince, Ateş Topu'nun güçleri tersine dönmüştür, normal ateşlenme yerine kristallenme güçleri olmuştur. Ateş Topu'nun ateşe bağlığının yanısıra güşsüzleşmiştir, yeterli miktarda suyla etksiz hale gelmiştir veya özdeşsel ateş söndürmeye dönmüştür ve geniş miktarda suyla sürekli söndürülmüştür. O hemde vücüdundaki sıcaklık derecesini düşüremez, yakıcılığı olmadan eşyalara rahatlıkla dokunabilir, buna insanlarda dahil.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Ateş Topu Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Ateş Topu Spitter

Ateş Topu Empty
MesajKonu: Geri: Ateş Topu   Ateş Topu Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 5:15 pm

bilgilendirdiğin için teşekkürler
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Ateş Topu Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Ateş Topu Aliens

Ateş Topu Empty
MesajKonu: Geri: Ateş Topu   Ateş Topu Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 5:49 pm

güzel paylaşım, sağol =)

Ateş Topu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıldırım Topu
» Ateş Odası Ayrıntılı Bilgi