Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

isminizden kaç kişi kullanıyor

4 posters
YazarMesaj
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : isminizden kaç kişi kullanıyor Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : isminizden kaç kişi kullanıyor Spitter

isminizden kaç kişi kullanıyor Empty
MesajKonu: isminizden kaç kişi kullanıyor   isminizden kaç kişi kullanıyor Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 10:38 am

arkadaşlar isminizi kaç kişi kullanıyor mesela benim ismim göökay ve şöle bir sonuç çıktı

''GÖKAY Türkiye'de en çok kullanılan 709. isim (... 707. güngör, 708. güzide, 709. gökay, 710. nigar, 711. hamide, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı GÖKAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.
GÖKAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-11-2009 11:33 itibariyle yaklaşık 17,477 kişinin isminin GÖKAY olduğu ve GÖKAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.
GÖKAY adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 439 GÖKAY yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada GÖKAY sayısı her yıl 4 kişi artıyor.
GÖKAY Türkiye'nin en yaygın 709. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 709. ad ise Bobby ismi. GÖKAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 707. Vanessa 708. Maxwell 709. Bobby 710. Thanh 711. Vladimir isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.''

ve borada yani sitemizin kurucusu olduğu için onunkide

''BORA Türkiye'de en çok kullanılan 185. isim (... 183. tayfun, 184. yücel, 185. bora, 186. meral, 187. pelin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 841 kişiden birinin adı BORA ve ismin yaygınlık oranı binde 1.19.
BORA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-11-2009 11:37 itibariyle yaklaşık 86,661 kişinin isminin BORA olduğu ve BORA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1414 kişi arttığı tahmini yapılabilir.
BORA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BORA yaşadığını tahmin ediyoruz.
BORA Türkiye'nin en yaygın 185. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 185. ad ise Gene ismi. BORA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 183. Robin 184. Michele 185. Gene 186. Juan 187. Wesley isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.''

sizde isterseniz bana isminizi söyleyin bende buluyum
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : isminizden kaç kişi kullanıyor Alayci10
Favori Karakteriniz : isminizden kaç kişi kullanıyor Aliens

MesajKonu: Geri: isminizden kaç kişi kullanıyor   isminizden kaç kişi kullanıyor Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 6:56 pm

benimkinede bi baksana xD
ismim Gizem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : isminizden kaç kişi kullanıyor Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : isminizden kaç kişi kullanıyor Heatblast

MesajKonu: Geri: isminizden kaç kişi kullanıyor   isminizden kaç kişi kullanıyor Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 6:59 pm

hmm güzel [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

MesajKonu: Geri: isminizden kaç kişi kullanıyor   isminizden kaç kişi kullanıyor Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 9:54 pm

bakıyorum
cycLops
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
cycLops

Ruh Hali : isminizden kaç kişi kullanıyor Komik10
Teşekkür : 0
Favori Karakteriniz : isminizden kaç kişi kullanıyor Xlr8

MesajKonu: Geri: isminizden kaç kişi kullanıyor   isminizden kaç kişi kullanıyor Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 1:28 pm

benimkinede bak, Kerem xD
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

MesajKonu: Geri: isminizden kaç kişi kullanıyor   isminizden kaç kişi kullanıyor Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 5:22 pm

bakıyorum ikinizinkinede

isminizden kaç kişi kullanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni kişi