Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Beyblade

5 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Beyblade Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Beyblade Heatblast

Beyblade Empty
MesajKonu: Beyblade   Beyblade Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 3:35 pm

Beyblade Serinin başkahramanı Takao, iyi bir beybladeci olmak istemektedir. Fakat dedesi, onun dövüş sanatlarında gelişmesini ister. Takao yine bir gün dedesinin dövüş derslerinden kaçar ve mahalledeki çocuklarla beyblade oynamaya başlar. O sırada Hiruta adında kötü bir çocukla karşılaşır. Hiruta, Kai 'nin başkanlık yaptığı Kabuk Kırıcılar Takımı 'ndandır. Takao ve Kai birbirlerinin en büyük rakibi haline gelirler. Çünkü Takao, Kai'nin davranışlarını beğenmese de de onun iyi bir beybladeci olduğunu kabul etmektedir. Bir gün Japonya'da büyük bir turnuva düzenlenir. Bu turnuvada ilk dörde giren Takao, Kai, Max ve Rei Japon Takımı olarak Dünya Şampiyonası'na giderler. Arkadaşları Bilgiç'i de araştırıcı olarak yanlarına alırlar. Dünya Şampiyonası'nda birçok iyi takımla karşılaşırlar. Bu süreçte kendilerini büyük ölçüde geliştirirler ve bu arada bir takım sırlar da gün ışığına çıkar. ;Beyblade V-Force Bu sezonda, geçtikleri senede Çin'e geri dönmüş olan Rei, Amerika'ya annesinin yanına gitmiş olan Max ve nereye gittiği tam olarak bilinmeyen ancak artık liseli bir genç olan Kai, Japonya'ya geri dönerek ''Japon Takımını tekrar kurarlar. Kahramanların önüne, onların kutsal canavarlarını (beybladelerin içindeki kutsal hayvanlardır, onların gücünü arttırırlar) almaya çalışan bir sürü kötü beybladeci ve bilimadamı çıkar. Bu sefer, hem bu kötü beybladecilerle savaşmak, hem de turnuvaların üstesinden gelmek zorundadırlar. ;Beyblade G-Revolution Artık Japon Takımı üyeleri Max, Kai ve Rei; Takao 'ya karşı yarışmak istediklerini söylerler ve takımdan ayrılırlar. Rei, Beyaz Kaplanlar X 'e (Çin Takımı); Max, All Stars 'a (Amerikan Takımı); Kai ise Neoborg 'a (Rus Takımı) katılırlar. Takao da Daichi ve Bilgiç ile bir takım kurar. Takım kaptanları da Jin olarak tanınan Takao'nun abisi Hitoshi 'dir. Bu sezon, Beyblade 'in son sezonudur ve bu nedenle ilk iki sezondaki tüm takımlar tekrar ortaya çıkar. Bunların yanısıra bir çok yeni karakter de vardır. Bu sezonda iki turnuva düzenlenir. Turnuvalar daha önceki serilerden daha çatışmalı geçer ve artık beyblade ile beybladeci, ruh ikizi haline gelmiştir.

Karakterler

Kai:Son derece piskopat bir çocuktur.Mavinin kendisine yakıstigini dusunur garip garip saldirilar uretir(nilyonlarca beybladele alevli ok atmak gibi..)2de 1 takım deistirir(japon takimi amerikan takimi cin takimi rusya takimi)beybladeside kendisi gibi bi gariptir oda mavidir ama oda 2de 1 renk deistirir ayrıca kai maclarda deliye doner her seyi son dakkaya birakir son dakkada utanmasa herifin beybladesini hakemin kafasına atar.....

rei:Bu cocuk kendisine ozgu bir angutlugu vardir Macin ortasinda arkasini doner ve söyle der''BU MACI ALMALIYIM''duraygasi ikide bir sekil deistirir atak deistirir ve rei her kaybettigi mactan sonra bayılmayı cok sever(galiba)Yani bu cocuk az cok sakindir(kaiye kıyasla!)

Takao:buda cok artist bi cocuktur kendini bisey sanar herkeze imza dagitir maca geldimi b.ku yer(hemen hemen her zaman)ne zaman yenerim dese yenilir ne zaman yenilcem derse bi mucize olur ve yener(..)beybladesi manyaktır hem ejdarha oluyor hemde col,ates ve su firtinaları yaratıyor hep ayni kiyafeti giyer(ben bikardim)Buda kaiye kiyasla cok sakin bir cocuktur

Bilgiç:Son derece zeki gorunmesine ragmen son derece gerizekalidir bir macta hep verilerle gider ve hep hata yapar verileri yanlis cikar beybladesi gerizekali bir yoneticisi olmasindan dolayı kafayi yemis ve ziplamaktadir hicbir saldiri yapamaz cunku kafasi bazmaz bu oyle psikopattir ki kaiyle yarisabilir

Max:Tam bir anakuzusu dur annesinin olmadıgı macta aglar son derece "Hakaret yasak"--Edit: Ben10 Türkiye",tipsizdir beyblade atisinde bile meymelet yoktur o beyblade nasi donuyor sasiyorum dogrusu....ve ayrica saci tam bir rezalettir
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Beyblade Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Beyblade Spitter

Beyblade Empty
MesajKonu: Geri: Beyblade   Beyblade Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 8:09 am

yaa ama gerilim olsun diemi ne en heyecanlı yerinde bitiriolar bende gıcık oluom xD
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Beyblade Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Beyblade Aliens

Beyblade Empty
MesajKonu: Geri: Beyblade   Beyblade Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 6:35 pm

bilgi için sağol
cycLops