Ben10 Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben10 Fan Club

Tüm Ben10 Severlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
4. Sezon 5 Ekim'de Başladı. Hafta İçi Hergün Tnt Saat 7:30 17:00 de ve Cartoon Network'ta Saat 19:00 da yayınlanıyor!!!

Jonny Bravo Wikipedi

4 posters
YazarMesaj
JoKeR
Yapımcı
Yapımcı
JoKeR

Ruh Hali : Jonny Bravo Wikipedi Artiz10
Teşekkür : 1009
Favori Karakteriniz : Jonny Bravo Wikipedi Heatblast

Jonny Bravo Wikipedi Empty
MesajKonu: Jonny Bravo Wikipedi   Jonny Bravo Wikipedi Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 3:44 pm

Karakterler

* Johnny Bravo:(Türkçe seslendirme: Boğaçhan Sözmen) Devamlı kızlar peşinde koşan ve her seferinde hüsrana uğrayan, kasları beynine göre daha fazla gelişmiş olan ve kas gösterilerine bayılan başrol oyuncusu.

* Bunny Bravo:(Türkçe seslendirme: Seval Tufan) Johnny Bravo'nun annesi. Tipik bir Amerikan ev kadını. Oğluna çok düşkündür.

* Suzie:(Türkçe seslendirme: Nurhan Yılma) Johnny Bravo'nun komşu kızı. Kızıl saçlı ve 10 yaşındadır. Çok şirin ve şirin olduğu kadar zeki bir kızdır.Johnny'i küçük düşürür. Ve Johnny'den hoşlanır.

* Carl:(Türkçe seslendirme: Ali Hekimoğlu) Johnny Bravo'nun tek arkadaşı. Johnny Bravo'ya göre mankafadır. Kendisi bilimle aşır neşirdir ve zekidir. Diziye 2. sezonda giriş yapmıştır.Babalık'ın dükkanında takılır.

* Babalık:(Türkçe seslendirme: Faruk Akgören) Johnny Bravo'nun takıldığı fast food dükkânını sahibi. Dükkanındaki yemeklerin tarifi bilinmiyordur ve bir çok hayvandan yemek yapmaktadır. Olgun yaşlarda ve para göz bir adamdır. Diziye 2. sezonda giriş yapmıştır.Para için her şeyi yapar.

* Usta Hama:(Türkçe seslendirme: Ahmet Eres) Johnny Bravo`nun karete öğretmenidir Johnny`e hep ayak işlerini yaptırır çünkü Johnny hiç bişeyden anlamaz
* Bebiş:Sirkte çalışan bir bebektir.Çok güçlü ve kaslıdır.

En son JoKeR tarafından Çarş. Kas. 25, 2009 9:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com
Samurai Jack
Editör
Editör
Samurai Jack

Ruh Hali : Jonny Bravo Wikipedi Deli10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Jonny Bravo Wikipedi Spitter

MesajKonu: Geri: Jonny Bravo Wikipedi   Jonny Bravo Wikipedi Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 8:00 am

teşekkürler =) :)
https://ben10-fanclub.yetkin-forum.com/forum.htm
' FairyTale
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
' FairyTale

Ruh Hali : Jonny Bravo Wikipedi Alayci10
Teşekkür : 1
Favori Karakteriniz : Jonny Bravo Wikipedi Aliens

MesajKonu: Geri: Jonny Bravo Wikipedi   Jonny Bravo Wikipedi Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 5:59 pm

çok seviyorum şu çizgi filmi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kaslara bak hi ha ho [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
cycLops
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
cycLops

Ruh Hali : Jonny Bravo Wikipedi Komik10
Teşekkür : 0
Favori Karakteriniz : Jonny Bravo Wikipedi Xlr8

MesajKonu: Geri: Jonny Bravo Wikipedi   Jonny Bravo Wikipedi Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 12:46 pm

bilgi için sağol (:

Jonny Bravo Wikipedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Johnny Bravo Kimdir?